GSM GURU Serwis jest jednym z największych sklepów zajmujących się branżą GSM w Warszawie, a zarazem jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm w tym regionie. Na pozycję tą pracowaliśmy już od 2001r. Jesteśmy firmą z tradycjami, a zarazem bardzo nowoczesną i sprawnie prowadzoną. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Oferta GSM GURU Serwis jest cały czas aktualizowana i dostosowywana do wymagań rynku.

 

Ciągle rozwijamy wiele kanałów dystrybucji oraz inwestujemy w nową reklamę. Cały czas poszerzamy zakres naszej działalności.

 

W tym momencie posiadamy dwa sklepy GSM stacjonarne w Warszawie – na Woli oraz na Bielanach, w których można kupić i sprzedać telefony nowe i używane, zostawić stary telefon w rozliczeniu, naprawić telefon, przeprogramować, wgrać język, usunąć blokady sim-lock, zakupić akcesoria do swojego telefonu, a co najważniejsze zasięgnąć opinii, czy fachowej porady. Przyjmujemy również  telefony w komis, a to znaczy że możesz uzyskać najkorzystniejszą cenę dla siebie, Ty decydujesz po jakiej cenie sprzedasz swój telefon. 

Dla klientów którzy nie mogą do nas dotrzeć lub na odległość chcą poznać naszą ofertę  otworzyliśmy serwis telefonów samsung kraków, w którym można znaleźć wiele interesujących promocji oraz produktów po atrakcyjnych cenach! Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i dlatego warto do nas zaglądać, zapraszamy do naszych sklepów!!!

 

 

  

Kategorie
  • 1Odsłon dzisiaj:
  • 178Gości miesięcznie:
  • 0Goście obecnie online:
Nasi sponsorzy
Packages Seo